пʼятниця, 26 квітня 2019 р.

Свята Пасха




З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний – це Великдень. Святі Отці  Церкви особливо підкреслюють  значення і велич цього празника.
«Пасха в нас – це празників празник  і торжество торжеств, яке настільки перевищує всі інші торжества, не тільки людські, але і Христові,  наскільки сонце перевищує зірки.»

Празник Воскресіння Христового має такі назви: Свята й велика неділя Пасхи, День святої  Пасхи або Свята Пасха. Наш народ на означення празника Пасхи має ще слово Великдень, що означає Великий День, бо він великий своєю подією, своїм значенням  і своєю радістю. Слово «пасха» походить з єврейського «песах», що значить «перехід», «проходження мимо».  Ангел Божий пройшов мимо єврейських будинків,  двері яких було помазано кров’ю пасхального ягня та зберіг від смерті єврейських первістків. Це стало початком події Виходу – позбавлення народу Божого від єгипетського рабства та перехід  до свободи. З того часу щороку юдеї святкували Пасху як память про спасенні події.
Християнська Пасха - це спомин про страждання, смерть та воскресіння Ісуса Христа. Воскресіння Ісуса Христа – подія, яка стала основою християнської віри. «Христос переміг смерть»  через свою смерть і воскресіння. Він приводить до життя кожного, хто справді вірує в Нього та сповнює  Його заповіді.
Пасха – свято спасіння світу та кожного з нас.



Бути здоровим- красиво





Здоров’я – найвище благо, дароване людині природою. Без нього не можна зробити життя повноцінним і щасливим. Кожна людина і дитина повинна дбати про своє здоровя в першу чергу сама .
Здоровий спосіб життя – фізкультура і спорт, корисна їжа, здоровий відпочинок, особиста гігієна, відмова від шкідливих звичок, позитивні емоції .
Здорові  звички – здоровий спосіб життя!
Мода – це стиль. Це спосіб життя. Наші діти - діти нового тисячоліття. Нове сьогодення, зумовлює нову моду. Сучасна мода одна – ЗДОРОВЯ.
Бути здоровим- красиво!
Бути здоровим-модно !
Бути здоровим- стильно!
Бути здоровим- класно!
Ми - за здоровий спосіб життя!







четвер, 25 квітня 2019 р.

Червона книга України


З давніх часів люди господарюють на Землі. Вони будують міста, дороги, обробляють поля. Щоб побудувати будинки, нові підприємства, створити пасовиська для тварин, поля для вирощування культурних рослин, люди знищують ліси. Тому з кожним роком на Землі  лісів стає менше .
Рослинам і тваринам, людині потрібне чисте повітря і вода. Заводи, фабрики забруднюють повітря, річки, озера шкідливими речовинами. Часто в навколишнє середовище люди викидають величезну кількість побутових відходів.  Усе це отруює воду, повітря, грунт, спричиняє хвороби і загибель рослин і тварин.
Рослини і тварини зникають ще й від того, що люди, не замислюючись чинять їм зло: зривають гарні рослини, полюють на тварин, порушуючи правила полювання жорстоко винищують їх. Люди використовуючи природу для власних потреб, часто їй шкодять. Тому природу потрібно охороняти!
Над цим питанням замислюються люди всіх країн. Рослини і тварини, що можуть зникнути назавжди з нашої планети, вносять до Міжнародної Червоної книги.
Червона книга України - основний документ про сучасний стан рідкісних і зникаючих видів тварин і рослин нашої країни та про заходи щодо їх збереження і відтворення.


Пропоную Вашій увазі фрагменти уроку:






понеділок, 8 квітня 2019 р.

вівторок, 2 квітня 2019 р.

ФОТОКОЛАЖ



МОЄ ЕЛЕКТРОННЕ ПОРТФОЛІО: 

ПРО МЕНЕ



Ольга Юріївна
С и м к а н и н е ц ь




Вчитель початкових класів
Ільницької
ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відомості про вчителя:
Народилася:        
    25 липня 1977 року.
Закінчила:
  Ржищівське педагогічне училище    у 1996 році
Мукачівський державний  університет  у 2010 році 
Трудова  діяльність
 У  1996 році призначена  вихователем Ільницької  ЗОШ-інтернат  І-ІІІ ступенів
У  2004 році призначена вчителем початкових класів  Ільницької ЗОШ І-ІІІ ступенів



Педагогічне кредо:«Відкрити в кожній  дитині душу творця,дати їй змогу пробудитися  і розквітнути»

Життєве  кредо:

«Працювати відповідально і 
жити по совісті»
жити по совісті»


Проблема ,над  якою працюю:"Гра  як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках  у початкових класах"

Форми і методи роботи, які я використовую на уроках:

§ Дидактичну  гру.
§ Виховання самостійності в здобутті знань.
§ Використання проблемних ситуацій.
§ Самостійні роботи, математичні диктанти з використанням аналогій, порівнянь.
§ Груповий метод. Робота в групах.
§ Інтерактивний метод. Робота над проектами.
§ Конкурси, вікторини, змагання, дискусії.
§ Залучання учнів до самостійного складання задач, до наведення  прикладів при вивченні нового матеріалу.
§ Рецензування відповідей учнями.
§ Різні форми роботи з книгою.
§ Диференціація домашнього завдання.